Prezydenckie

Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych.

INFORMACJA

O PRZYJMOWANIU ZGŁOSZEŃ KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH PRZEZ PEŁNOMOCNIKÓW KOMITETÓW WYBORCZYCH

Ze względu na ograniczony dostęp do Urzędu Gminy Bobrowniki spowodowany ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zgłaszanie kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych, można dokonywać w następujący sposób:

  • przesłać (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy funkcjonowania urzędu, tj. do godz. 13.00) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@ugbobrowniki.pl (nie jest wymagany przy tym podpis elektroniczny), wówczas oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginały dokumentów nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń);
  • złożyć bezpośrednio do pojemnika na przyjmowanie korespondencji w zaklejonych i opisanych kopertach w budynku Urzędu Gminy Bobrowniki, ul. Nieszawska 10.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:

  • uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego.
  • potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Informację dotyczącą zgłaszania kandydatów można uzyskać telefonicznie pod numerem 54 230 51 32

Załączniki

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 27.03.2020r.
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Katarzyna Mamrzyńska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 kwietnia 2020 09:45
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dawid Prykowski
Ilość wyświetleń: 66
08 czerwca 2020 13:17 (Dawid Prykowski) - Dodanie załącznika [zgloszeniekandydatanaczlonkaokwuzupelnieniesposrodwyborcow1.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 czerwca 2020 13:17 (Dawid Prykowski) - Dodanie załącznika [zgloszeniekandydatownaczlonkowokw1.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 czerwca 2020 13:16 (Dawid Prykowski) - Usunięcie załącznika [zgloszeniekandydatanaczlonkaokwuzupelnieniesposrodwyborcow.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)