Do Parlamentu UE

Zrządzenie Nr 8/2009 Wójta Gminy Bobrowniki z dnia 14 maja 2009 roku w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych

Zarządzenie Nr 8/2009

Wójta Gminy Bobrowniki

z dnia 14 maja 2009 roku

 

w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych.

 

 

            Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
(tekst jednolity Dz.U. z 2007r. Nr 190 poz. 1360 z późn. zm.) w związku
z art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz. 219 z późn. zm.) Wójt (Burmistrz, Prezydent Miasta) zarządza, co następuje.

 

§ 1

 

            Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r., powołuje się obwodowe
komisje wyborcze w składach osobowych określonych w załączniku do zarządzenia.

§ 2

 

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie wykazu na tablicy ogłoszeń urzędu.

 

§ 3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

                                                                                                           WÓJT

                                                                              mgr Tadeusz Grzegorzewski

 

 

 

 

 

 

 

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr8/2009 Wójta Gminy Bobrowniki z dnia 14.05.2009r.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bobrownikach

 

Lp.

Nazwiski i imię (imiona)

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1.

Stawisińska Alina

Bobrowniki

Platforma Obywatelska RP

2.

Sztuka Weronika Malwina

Bobrowniki

Polskie Stronnictwo Ludowe

3.

Celmer Alicja

Bobrowniki

Prawo i Sprawiedliwość

4.

Suska Marta

Bobrowniki

Samoobrona RP

5.

Kunicki Marcin

Bobrowniki

Koalicja KW Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy

6.

Nakonieczna Urszula

Bobrownickie Pole

Przedstawiciel Wójta

7.

Bojarska Emila

Bobrowniki

Przedstawiciel Wójta

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Gnojnie

 

Lp.

Nazwiski i imię (imiona)

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1.

Grzegorzewska Halina

Bobrowniki

Platforma Obywatelska RP

2.

Lendzion Agnieszka

Bobrowniki

Polskie Stronnictwo Ludowe

3.

Krażewska Elżbieta

Bobrowniki

Prawo i Sprawiedliwość

4.

Wojciechowski Damian Kazimierz

Bobrowniki

Samoobrona RP

5.

Kunicki Ryszard

Bobrowniki

Koalicja KW Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy

6.

Gajewski Marian

Gnojno

Przedstawiciel Wójta

7.

Kowalewska Mirosława

Bobrowniki

Przedstawiciel Wójta

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Rachcinie

 

Lp.

Nazwiski i imię (imiona)

Miejsce zamieszkania

Nazwa komitetu wyborczego

1.

Kopczyńska Daniela

Bobrowniki

Platforma Obywatelska RP

2.

Jankowski Marek

Bobrowniki

Polskie Stronnictwo Ludowe

3.

Biernat Grażyna

Stare Rybitwy

Prawo i Sprawiedliwość

4.

Prylińska Katarzyna Aleksandra

Polichnowo

Samoobrona RP

5.

Kunicki Władysław

Bobrowniki

Koalicja KW Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy

6.

Poliwko Leszek

Bobrowniki

Przedstawiciel Wójta

7.

Jaromirska Teresa

Bobrowniki

Przedstawiciel Wójta

 

 

 

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 14.05.2009r.
Dokument wytworzony przez: Referat organizacyjny
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: E. Jankowska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 maja 2009 10:30
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Grudowska
Ilość wyświetleń: 1778
14 maja 2009 10:30 (Małgorzata Grudowska) - Utworzenie dokumentu.