Aktualności (2015)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Zwolnienia lekarskie dla ubezpieczonych w KRUS od 1 stycznia 2016 r.

KRUS informuje, że od 1 stycznia 2016 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 15 maja 2015 r. o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2015 r., poz. 1066) dotycząca trybu i formy wystawiania zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do...

Składki na ubezpieczenie społeczne rolników w I kwartale 2016 r.

Uchwałą nr 13 Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z 3 grudnia 2015 r., miesięczna składka na ubezwpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w I kwartale 2016 r. została ustalona w wysokości 42,00 zł. za każdą osobę podlegającą temu ubezpieczeniu.

Ostrzeżenie - silny wiatr

OSTRZEŻENIE SILNY WIATR

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przestrzega przed oszustami kradnącymi dane osobowe

W związku z sygnałami od rolników, że pod ich adresem zamieszkania pojawiają się osoby podające się za pracowników KRUS, żądające okazania dowodu osobistego, przekazów pocztowych itp. urzedowych dokumentów, z których spisują dane, rzekomo do weryfikacji, KRUS informuje, że nie prowadzi w terenie żadnej...

W Wigilię Urząd Gminy Bobrowniki będzie nieczynny.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2015 r. Urząd Gminy Bobrowniki będzie nieczynny.

ZUS dla biznesu

Na prośbę O/ZUS Toruń udostępniamy Magazyn informacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wśród artykułów są m.in. Środki na dofinansowanie przedsiębiorstw, elektroniczne zwolnienia lekarskie, zasiłek macierzyński dla ojca.

Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lipnie

Na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lipnie publikujemy informację o anonimowych i bezpłatnych testach na obecność wirusa HIV.