Ostrzeżenia meteo i hydro (2015)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Silny wiatr 22-23 grudnia br.

Na prośbę IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu publikujemy ostrzeżnie o silnym wietrze w dniach 22-23 grudnia br.

Ostrzeżenie - silny wiatr

Na prośbę Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy publikujemy treść ostrzeżenia.

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 36

Na prośbę Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego zamieszczamy ostrzeżenie o upale z ważnością ostrzeżenia do dnia 01.09.2015 r. (godz. 18:00).

Zmiana ostrzeżenia o upałach

Na prośbę Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy publikujemy treść komunikatu o zmianie ostrzeżenia.

Ostrzeżenie - burze z gradem

Na prośbę Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego publikujemy treść ogłoszenia meteorologicznego o burzach z gradem, których należy się podziewać w czasie od godz. 17:00 dnia 12-08-2015 do godz. 06:00 dnia 13-08-2015.

Zmiana Ostrzeżenia meteorologicznego nr 31 wydanego dnia 02.08.2015

Na prośbę Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy publikujemy zmianę ostrzeżenia meteorologicznego.

Ostrzeżenie Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego - upał

Na prośbę Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego zamieszczamy ostrzeżenie o upałach.