Urząd Gminy Bobrowniki

Przetargi (2011) zobacz archiwum »

Wyszukiwarka

Kliknij by wybrać datę od z kalendarza

Kliknij by wybrać datę do z kalendarza

Ogłoszenie o zamówieniu " Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki w obrębie działki nr 68 na długości 390 mb oraz działki nr 166 na dfługości 150 mb"

Przetargi

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU Przedmiot zamówienia: „Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki w obrębie działki nr 68 na długości 390 mb oraz działki nr 166 na długości 150 mb”. 1) Nazwa i adres zamawiającego: Gmina Bobrowniki;...

czytaj więcej o Ogłoszenie o zamówieniu " Remont dróg gminnych w m. Bobrowniki w obrębie działki nr 68 na długości 390 mb oraz działki nr 166 na dfługości 150 mb" »

Ogłoszenie o zamówieniu "Wybór sprzedawcy kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych"

Przetargi

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU Przedmiot zamówienia: „Wybór sprzedawcy kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych”. 1) Nazwa i adres zamawiającego: Gmina Bobrowniki; ul. Nieszawska...

czytaj więcej o Ogłoszenie o zamówieniu "Wybór sprzedawcy kruszywa drogowego z transportem na drogi gminne i dojazdowe do gruntów rolnych" »

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości zabudowanej i nieruchomości gruntowej położonych we wsi Gnojno Gmina Bobrowniki

Przetargi

Wójt Gminy Bobrowniki OGŁASZA I przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż: Nieruchomości zabudowanej położonej we wsi Gnojno Gmina Bobrowniki: - działka Nr 261 o powierzchni 0,55 ha, - budynek byłej szkoły (parter i poddasze użytkowe)...

czytaj więcej o Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości zabudowanej i nieruchomości gruntowej położonych we wsi Gnojno Gmina Bobrowniki »

Realizacja: IDcom-web.pl