Komisja Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Kadencja 2006 - 2010

Skład

Przewodnicząca Komisji

Informacje

Przewodnicząca Komisji - Anna Ciesielska

od dnia 21.02.2008 r.

Członek Komisji

Informacje

Członek Komisji - Jacek Kruszyński

Przewodniczący Komisji do dnia 20.02.2008 r.

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Członek Komisji

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 grudnia 2010 10:55
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Grudowska
Ilość wyświetleń: 194237
06 grudnia 2018 09:50 Dawid Prykowski - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca przewodniczącego.
06 grudnia 2018 09:50 Dawid Prykowski - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca przewodniczącego.
06 grudnia 2018 09:49 Dawid Prykowski - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca przewodniczącego.